Подзвонити Запит онлайн
Sale Car Ukraine - Автовикуп - Купимо авто дорого вже сьогодні
Години роботи
Пн - Нд 9:00 - 18:00
Подзвонити 0980774913Подзвонити 0671145544
Sale Car Ukraine

Факти про Автомобілі Aero

Факти про Автомобілі Aero
Автомобілі Aero – це тип автомобіля, який вперше був випущений корпорацією Aero у період з 1937 по 1939 рік. Автомобілі виготовлялися в Елізабет, штат Нью-Джерсі. У 1938 році почалося виробництво "пневматичного" автомобіля, який мав трубчасту сталеву раму та уніфікований кузов, виготовлений під тиском із формованої цільної фанери.

Тахометри, задні колеса, укладені в барабани, і передні колеса зі спицями та без незалежної підвіски – ось деякі особливості аеромобіля. Він мав стати більш економічним автомобілем для свого часу за рахунок використання меншого двигуна, ніж інші моделі. Кузов у ​​відсутності крил і підніжок.

У 1938 році було випущено дві моделі автомобіля: GS-5 Sedan та GS-5 Coupe. У 1939 році виробництво збільшилося, і до нього увійшли ще три моделі: GS-7 Sedan, Convertible Coupe та Pickup Truck.

Після випуску всього 1300 одиниць за два роки виробництва, виробництво було зупинено через зниження продажів і високих виробничих витрат. Незабаром після припинення випуску автомобілів компанія оголосила про банкрутство. На сьогоднішній день відомий тільки один екземпляр цієї моделі, що зберігся.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив