Подзвонити Запит онлайн
Sale Car Ukraine - Автовикуп - Купимо авто дорого вже сьогодні
Години роботи
Пн - Нд 9:00 - 18:00
Подзвонити 0980774913Подзвонити 0671145544
Sale Car Ukraine

Огляд оливи Total Quartz Energy 9000 0W30

Моторна олія з винятковими характеристиками
Напевно, кожен водій хоче, щоб двигун його залізного коня залишався чистим, незважаючи на термін експлуатації. Спеціально для цього було випущено олію 0W30. Його унікальний синтетичний склад, а також максимально низькі леткі властивості, дозволяють утворювати захисну плівку з властивостями, що чистять одночасно з запуском двигуна, що дозволяє звести до нуля знос двигуна, зменшуючи тертя навіть на первинному етапі.

Хочеться відзначити, що мінімальна температура, при якому масло 0W30 починати загусати складає -54 градуси. Така властивість при низьких температурах створюється завдяки спеціальним добавкам, які роблять масло текучим. Отже, проблем із запуском двигуна взимку більше не виникне. Також високі плинні властивості будуть корисні для спортивних автомобілів або любителів екстремально швидкої їзди.

Порадіють новому маслу Моторне масло 0W30 захисники навколишнього середовища, оскільки використання його дозволяє у кілька разів знизити викид СО2 у повітря. Крім того, використання цього масла значно покращує роботу системи фільтрації вихлопу автомобіля. Низький вміст фосфору у викиді дозволяє значно продовжити життя каталізаторам вихлопної системи авто, що працюють на бензині.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив