Подзвонити Запит онлайн
Sale Car Ukraine - Автовикуп - Купимо авто дорого вже сьогодні
Години роботи
Пн - Нд 9:00 - 18:00
Подзвонити 0980774913Подзвонити 0671145544
Sale Car Ukraine

Обслуговування автомобільних шин

Обслуговування автомобільних шин


Автомобільні шини є єдиним елементом контакту між автомобілем і дорогою, виконують дуже важливе завдання з точки зору безпеки руху, тому їх необхідно періодично ретельно перевіряти.

Щоб забезпечити правильне технічне обслуговування шин, необхідно вжити заходів, корисних підвищення їх ефективності. Крім того, деякі стратегії захистять автомобільні шини від передчасного зносу, тим самим заощадивши на непомірно непомірних витратах на їхню можливу заміну.

Періодична перевірка тиску у шинах автомобіля – одна з основних операцій, яку необхідно виконувати. Цю перевірку може безпечно виконати будь-який, оскільки вона не вимагає спеціальних знань у галузі механіки. Якщо немає манометра в шинах, на найближчій вулканізації можна використовувати доступний для клієнтів манометр. Правильний тиск у шинах становить від 2 до 3 бар. Взимку рекомендується додати кілька десятих барів через холодне повітря та еквівалентний нижчий тиск.

Щодо меж зносу шин, їх можна легко розпізнати навіть недосвідченим оком. Чинний закон дозволяє їздити з шинами зі зносом, що не перевищує 1,6 мм по всій поверхні протектора. Фактично кожна шина має блок глибини, який однозначно вказує на досягнуту ступінь зносу, чітко видимий, коли протектор досягає того ж рівня, що і цей блок. Цей практичний метод робить непотрібними інші системи, такі як вимірювання за допомогою монети, що не дуже надійно, або використання глибиноміру.

Інші запобіжні заходи, які використовуються для оптимального обслуговування автомобільних шин, включають:

• Періодичну ротацію, яка повинна виконуватися не рідше ніж один раз на 6 місяців або кожні 10 000 км пробігу.
• Правильне зберігання, яке забезпечує вертикальне позиціонування шин без обода, а також штабелювання або підвішування шин із встановленими ободами.

Навіть періодичне чищення шин сприятиме продовженню терміну служби шин. Її можна виконувати як мильною водою, так і за допомогою багатьох спеціальних продуктів, які легко доступні на ринку.

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив