Подзвонити Запит онлайн
Sale Car Ukraine - Автовикуп - Купимо авто дорого вже сьогодні
Години роботи
Пн - Нд 9:00 - 18:00
Подзвонити 0980774913Подзвонити 0671145544
Sale Car Ukraine

Викуповуємо биті АВТО ПІСЛЯ ДТП

Скупка битих авто після дтп

Якщо у вас трапилася неприємність і ви шукаєте терміновий викуп авто після ДТП, наша компанія <SALE CAR UKRAINE> готова вам допомогти. Скупка битого авто здійснюється після попередньої оцінки реального стану транспортного засобу, що дає можливість запропонувати оптимальну вартість власнику автомобіля. Викуп аварійних авто після дтп - це шанс продати транспортний засіб, який потрапив в дорожньо-транспортну пригоду, без докладання зусиль і втрати часу.

Викуп битих авто: переваги

Наша компанія «SALE CAR UKRAINE» виробляє викуп битих авто терміново, що дає власнику транспортного засобу ряд переваг:

 • значна економія часу;
 • отримання грошових коштів в максимально короткі терміни;
 • оформлення угоди на законних підставах і дотриманням всіх юридичних нюансів;
 • співробітники компанії проводять всю роботу особисто, без безпосередньої участі власника транспортного засобу;
 • викуп битих авто після ДТП проводиться незалежно від стану транспортного засобу.

Термінова скупка битих авто - це угода на законних підставах, тому вам не варто турбуватися, що ви будете залучені в різні махінації. Оскільки компанія «SALE CAR UKRAINE» має всі необхідні документи на ведення даного виду діяльності, наші співробітники самостійно займаються пошуком надійних покупців, які гарантують своєчасну оплату за терміновий викуп аварійних авто.

Терміновий викуп битих авто: що необхідно?

Якщо вас цікавить викуп автомобілів, биті авто не мають певних критеріїв для продажу. На вартість транспортного засобу, як при будь-продажу, впливає тільки його реальний стан. «SALE CAR UKRAINE» займається реалізацією битих авто, терміновий викуп яких можливий тільки в тому випадку, якщо ви є власником постраждалого транспортного засобу. Викуп автомобілів відбувається після перевірки транспортного засобу на кримінальне минуле і всіх юридичних моментів.

Якщо вам необхідно продати бите авто, викуп аварійних транспортних засобів відбувається після надання всіх необхідних документів:

 • паспорт громадянина;
 • документи на автомобіль;
 • ключі від авто;
 • свідоцтво про реєстрацію.

Скупка битих авто на кращих умовах

Якщо вам необхідний викуп авто після ДТП швидко, ви можете звернутися в нашу компанію «SALE CAR UKRAINE» і отримати кваліфіковану консультацію про необхідні заходи і повному пакеті документів для евакуації транспортного засобу з місця ДТП. При зверненні в нашу компанію ви можете бути впевнені в законності операції, що проводиться, оскільки наша компанія за багато років роботи зарекомендувала себе з позитивного боку.

Серед широкого списку наших послуг найбільш затребуваною є терміновий викуп авто битих. Для того щоб угода здійснилася в максимально короткі терміни, вам необхідно:

 • звернутися до наших фахівців;
 • уточнити всі деталі.

Це дасть вам можливість отримати грошові кошти в мінімальний проміжок часу.

Викуп аварійних авто: як відбувається?

Багато з нас, хто хоч раз потрапляв в досить серйозне ДТП або автомобіль серйозно постраждав через нещасного випадку, стикаються з вибором: продати авто чи віддавати в сервісний центр. Але не завжди реставрація автомобіля може гарантувати правильну роботу транспортного засобу. Також вартість ремонту може істотно перевищити наявний бюджет. У даній ситуації скупка битих авто дорого зможе вирішити багато проблем.

Наша компанія «SALE CAR UKRAINE» здійснює викуп авто після дтп швидко і дорого. Фахівці компанії допоможуть отримати бажаний прибуток і заощадити не тільки час, а й нерви. Для того щоб наші співробітники максимально швидко відреагували на ваш виклик, рекомендуємо заповнити заявку для зворотного зв'язку з нами або просто зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.

Олена написав:

Сильно битая судзуки витара 2020года .куплена в салоне в2021 году .вайбер 0506527805.нахожусь за границей связь по вайберу 


Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив